Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Ģimenes diena Latviešu ciemā Melburnā

Piedalījās MLB Daugavas skola

Laikraksts Latvietis Nr. 259, 2013. g. 30. maijā
LD -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
MLBDaugavasSkola

Daugavas skolas skolnieki. FOTO Maksis Dārziņš.

Daugavas skolas skolnieki. FOTO Maksis Dārziņš.

Daugavas skolas skolnieki. FOTO Maksis Dārziņš.

Daugavas skolas skolnieki. FOTO Maksis Dārziņš.

Melburnas Latviešu biedrības (MLB) Daugavas skola šī gada Ģimenes dienas svētkus nosvinēja saulainā rudens dienā svētdien, 11. maijā Melburnas Latviešu ciema zālē. Bija sanākuši ap 130 viesu, šogad ieskaitot arī bērnudārza Daina saimi.

Pēcpusdienas norisi ievadot, mācītājs Dainis Markovskis noturēja svētbrīdi un atgādināja klātesošajiem visus tos darbiņus, ko māmiņa dara savas ģimenes labā. Mācītājs uzsvēra arī to neredzamo saiti, kas māti vieno ar bērnu tā, ka viņa saprot bērna priekus un bēdas gandrīz vai bez vārdiem.

Skolas pārzine Līga Dārziņa aprakstīja Ģimenes dienu kā vienu dienu gadā, kad liekam citas intereses pie malas, un liekam ģimeni uzmanības centrā. Viņa arī paskaidroja pēdējā gada maiņas Daugavas skolas ģimenes sastāvā – pienākuši pieci jauni skolnieki, jaunie skolotāji iestrādājušies savās lomās, nodibinātas ciešākas saites ar bērnudārzu Dainu, kas šogad piedalās svētkos paši ar savu priekšnesumu.

Bērnu priekšnesumi sākās ar bērnudārza un sagatavošanās klases maigi nodziedāto Es savai māmiņai. Sekoja raibs dziesmu, dzeju, pantiņu un stāstījumu savijums ar izdomu priekšnesumos un dekorācijās. Bija prieks skatīties un klausīties uz šiem jauniem latviešiem, savos skaistajos tautas tērpos, kas tik cītīgi bija iemācījušies savus tekstus un lomas.

Priekšnesumi beidzās ar bērnu kora dziedāto Es savai māmiņai, ar 4. klases skolnieces Karmenas Drēziņas flautas solo. Paldies dziedāšanas skolotājai Jolantai Lārmanei par dziesmas apdari un kora apmācīšanu!

Pēc priekšnesumiem viesi pakavējās pie maizītēm un saldumiem. Tā beidzās skaista, draudzīga pēcpusdiena četrām paaudzēm kopā.

LD
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com