Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Studenšu korporāciju kopai Sidnejā 60 gadi

Dibināšanas atceres vakariņas Latviešu namā

Laikraksts Latvietis Nr. 261, 2013. g. 11. jūnijā
Gundega Zariņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Studenšu korporāciju kopas Sidnejā kopbilde 2013. g. 1. jūnijā. FOTO Ojārs Greste.

SKKS seniore Gundega Zariņa uzrunā viesus. Viņai blakus stāv SKKS vice-seniore Dace Celinska. Bildes pie Baltās zāles sienām ir SKKS locekļu darbi. FOTO Ojārs Greste.

Sestdien, 1. jūnijā Studenšu korporāciju kopa Sidnejā atzīmēja savu 60 gadu pastāvēšanu ar dibināšanas atceres vakariņām Sidnejas Latviešu namā. Studenšu korporāciju locekles ar ģimenēm un draugiem, kā arī oficiālie lūgtie viesi goda konsuls Sidnejā Aldis Birzulis un Sidnejas Latviešu biedrības priekšnieks Jānis Grauds pavadīja dziesmotu vakaru Mārtiņa Siliņa zālē, pie reizes izbaudot SLB dāmu kopas sagatavoto mielastu.

S!K!K!S! seniore Gundega Zariņa (Zinta) un viceseniore Dace Celinska (Daugaviete) sagaidīja viesus foajē telpās, kur varēja apskatīt vairāku studenšu kopu pašreizējo un nelaiķu locekļu mākslas darbus.
Īsā oficiālā daļā seniore uzrunāja klātesošos, atceroties Jura Ruņģa izteicienu, ka idejas ir labas, bet tās jāīsteno, un ņemot to vēra, pateicās visām loceklēm, kuras ir veidojušas un veicinājušas SKKS darbību un pasniedza eksotiskas rožu veltes Lilijai Oliņai (Daugaviete) un Birutai Vilciņai (Zinta), kuras bija klāt vēsturiskā dibināšanas sanāksmē.
Seniore nolasīja rakstiskus apsveikumus no Korporāciju kopas Sidnejā seniora Indriķa Kalniņa (Selonija) un Studenšu korporāciju kopas Kanberā seniores Vijas Zaras (Zinta). Valda Teilora (Taylor) (Gaujmaliete) nolasīja apsveikumu no Studenšu korporāciju kopas Melburnā seniores Dzintras Latišas (Gaujmaliete), kam pavadīja baltu rožu velte. Vakara rožu klāstam pievienojās sarkanas rozes no Sidnejas Latviešu biedrības.

Jānis Gulbis (Lettonia) uzsauca šampanieša tostu S!K!K!S!, un tad sekoja aicinājums doties uz Mārtiņa Siliņa zāli, kur ģimeņu un draugu pulkā pavadījām jautru vakaru. Kā jau jubilejā, pasniedza un izdalīja kliņģeri, ko šoreiz laipni sagādāja Anda Bleka (Black) (Dzintra).

Vakara svinībās piedalījās Spīdolas – Fomaida Siļķēna un Lonija Graudiņa, kuras arī ņēma dalību pirmajā dibināšanas gada konventos, kā arī visus sekojošos gados. Viņas arī neizpalika bez puķu klāsta, ko paņemt mājās kā atmiņu par nozīmīgi nosvinētu vakaru.

Gundega Zariņa
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com