Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Pertas vanadžu pankūkas

Jauka pēcpusdiena draugu un paziņu vidū

Laikraksts Latvietis Nr. 267, 2013. g. 29. jūlijā
Jānis Purvinskis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DV

Daugavas Vanagi

Ilmārs Rudaks, Velta Zāmure un Viktors Mazalevskis aiz DV kluba bāra. FOTO Jānis Purvinskis.

Daugavas vanadzes pārdod pankūkas: Veronika Makenzija (MacKenzie) (daļēji redzama), Rita Džonsona un Mirdza Balode. FOTO Jānis Purvinskis.

Atkal bija pienācis laiks, kad Daugavas vanadzes mūs cienā ar pankūkām, un kā jau pie latviešiem pieņemts: kad dod ēst, tad tauta nāk. Tā nu svētdien, 14. jūlijā, Daugavas vanagu klubā bija sanācis labs pulks ar ēdājiem, jo jau labi zinām, ka vanadzes cep garšīgas pankūkas.

Pēc mūsu vanadžu vadītājas Ritas Džonsonas apsveikuma un aicinājuma, rinda pēc ēdiena drīz vien sāka augt garumā. Kā jau parasti, arī šoreiz bija dažnedažādas pankūkas: bija gan ar gaļu pildītas, gan garšīgām sēnēm, gan āboliem vai biezpienu pildītas un netrūka arī, liekas mūsu visu iemīļoto, kartupeļu pankūku, un varēja arī dabūt piedzert klāt buljonu. Kā jau pie mums arī pierasts, Viktors Mazalevskis bija parūpējies, lai bārs būtu atvērts, un lai slāpes varētu dzesināt arī ar alu vai vīnu, pēc izvēles. Nu vai tas nav varens mielasts? It kā ar to vien nepietiktu, pēc pieēšanās, ja nu bija iespējams vēderā vēl kaut ko iespiest, varējām vēl dabūt kafiju vai tēju.

Kad visi vēderus bijām jau kārtīgi pildījuši, izrādījās, ka mūsu vidū bija kāds jubilārs. Mūsu kluba vadītājam Viktoram Mazalevskim tieši šodien bija dzimšanas diena! Tur nu neko nevarēja līdzēt, un Viktoru sveica gan mūsu vanagu nodaļas priekšsēdis, gan vanadžu vadītāja, un tad arī mēs ar pienācīgu dziesmu un laba vēlējumiem. Viktors arī pratās tūlīt mūs arī cienāt ar kūku.

Tā nu pagāja atkal viena jauka pēcpusdiena draugu un paziņu vidū, baudot labu latvisku ēdienu, draudzību un viesmīlību. Paldies vanadzēm un arī Viktoram ar palīgu Veltu, un ceram, ka šādas dzīres vēl turpmāk notiks daudz, daudz reižu.

Jānis Purvinskis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com