Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Okupācijas muzejs izsaka pateicību

Sidnejas Latviešu biedrības Dāmu kopai

Laikraksts Latvietis Nr. 305, 2014. g. 16. apr.
Inese Krieviņa -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
OM

Latvijas Okupācijas muzejs

Lielāko ziedotāju goda plāksne. FOTO Latvijas Okupācijas muzejs.

Atzīmējot Sidnejas Latviešu biedrības (SLB) Dāmu kopas 40 gadu jubileju, Latvijas Okupācijas muzeja direktore Gundega Michele un Okupācijas muzeja biedrības valdes priekšsēdis Valters Nollendorfs nosūtījuši apsveikuma vēstuli un pateicības rakstu.

Apsveikuma vēstulē G. Michele un V. Nollendorfs muzeja biedrības un muzeja darbinieku vārdā izsaka pateicību ikvienai Dāmu kopas dalībniecei par pašaizliedzīgo darbu muzeja atbalstam daudzu gadu garumā. Pastāvīgais atbalsts ir bijis nozīmīgs muzeja fiziskajā un garīgajā pastāvēšanā un attīstībā.

„Neskatoties uz lielo ģeogrāfisko attālumu, kas mūs šķir, mūs vieno rūpes par Latvijas šodienu un nākotni. Pateicoties Jūsu morālajam un finansiālajam atbalstam, mēs turpināsim gādāt, lai mūsu tautas pagātnes pieredze un mācības nekad neaizmirstos,“ raksta G. Michele.

SLB Dāmu kopa Okupācijas muzeju atbalstījusi jau kopš muzeja dibināšanas 1993. gadā. Divdesmit gadu garumā, nesavtīgi strādājot, Sidnejas latvietes muzejam ziedojušas 26 359 EUR jeb 40 120 AUD. SLB Dāmu kopas nosaukums lasāms Okupācijas muzeja lielāko ziedotāju goda plāksnē, ko ikviens apmeklētājs var aplūkot, ienākot muzejā.

Kā stāsta Okupācijas muzeja pārstāve Austrālijā Ināra Graudiņa, Dāmu kopa līdzekļus vāc, veicot dažādus brīvprātīgos darbus. Viņas gādā par Sidnejas Latviešu nama kafejnīcu, kas atvērta katrā sarīkojumā, rīko sarīkojumus, priekšlasījumus, tirdziņus, piparkūku cepšanas talkas, gatavo dzimšanas dienu, bēru u.c. mielastus. Reizi gadā notiek Dāmu kopas lielais sarīkojums ar siltām pusdienām, karstvīnu, priekšnesumiem un lielo un mazo loteriju. Iegūtos līdzekļus Dāmu kopa ziedo Sidnejas Latviešu biedrībai, Latvijas Okupācijas muzejam un citiem mērķiem.

SLB Dāmu kopa 40 gadu jubileju atzīmēs 2014. gada 13. aprīlī Sidnejas Latviešu namā.

Informāciju sagatavoja:

Inese Krieviņa
Latvijas Okupācijas muzeja sabiedrisko lietu vadītājaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com