Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


60% biedru pilnsapulcē

Sidnejas novusisti lemj par nākotni

Laikraksts Latvietis Nr. 101, 2010. g. 29. jūlijā
Juris Zemītis -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
OM

Latvijas Okupācijas muzejs

Finansiālā gada sākumā ik gadus notiek organizāciju pilnsapulces, lai novērtētu pagājušā gada darbību un kaltu nākošā gada plānus.

Piektdien, 23. jūlijā bija Sidnejas Novusa kopas gadskārtēja pilnsapulce, kur bija ieradušies 60% no visa biedru skaita. Vai lielās organizācijas nevēlētos šādu atsaucību?

Lai tikšanos padarītu interesantāku, pirms pilnsapulces notika novusa zibeņturnīrs, kur laurus plūca Delons Palejs, otrā vietā atstājot Irēnu Sproģi.

Pilnsapulces sākumā ar klusuma brīdi pieminēja Jāni Sproģi un Viktoru Aleidzānu.

Pagājušais gads ir bijis sekmīgs. Visi turnīri nobeigti, kaut gan lielajos turnīros viena, otra spēle mazliet aizkavējās. Biedri piedalījušies visos atklātos turnīros Austrālijā; gan Sidnejā, gan ārpus tās. Nolēma negrozīt kopas iekšējo turnīru skaitu un veidu, ieteica biedriem piedalīties turnīros ārpus Sidnejas lielākā skaitā.

Kluba finansiālais stāvoklis pozitīvs, kaut gan gadu nobeidza ar zaudējumu. Lai uzlabotu finanses, nolēma biedru naudu paaugstināt uz $10 gadā un piektdienas vakaros ziedot mazākais $2 telpu īres un uzkožamo samaksai.

Valdē ievēlēja Richardu Puisēnu – par priekšnieku, Romanu Senkēviču – par priekšnieka palīgu un kasieri un Dimi Pešudovu – sekretāru.

Paldies iepriekšējā gada valdei par sekmīgo darbību un Vinnas (Wynne) Jumiķes kundzei par ik piektdienu ziedotām un sagatavotām garšīgām maizītēm.

Sapulci vadīja A. Kārkliņš un protokolēja A. Jumiķis. Sidnejas Novusa Kopa ar Centrālā Krasta Novusa atbalstu cer uz sekmīgu un panākumiem bagātu nākošo gadu.

Juris Zemītis
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com