Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Melburnas Latviešu Ciems aicina!

Labdarības koncertu sniedz vīru koris „Veseris“

Laikraksts Latvietis Nr. 463, 2017. g. 15. jūnijā
Ingrīda Biezaite -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
LatviesuCiems

Vīru koris „Veseris“. FOTO Roberts Birze.

Ronītis PARO darbā. FOTO Ingrīda Biezaite.

Svētdien, 23. jūlijā plkst. 14.00 notiks labdarības koncerts ar kora Veseris uzstāšanos ronīša PARO iegādei.

Programmā koris uzstāsies ar dziesmām no Dziesmu svētku repertuāra un dziedās latviešu kopdziesmas. Pēc koncerta – uzkodas un atspirdzinājumi. Ziedojumi, sākot no $10. Pēc ziedotāju vēlēšanās tiks piedāvātas kvītis, nodokļu atmaksai.

Latviešu Ciems vēlas iegādāties ronīti PARO, un tam nepieciešams $5000!

Par vīru kori Veseris. Tas ir dibināts 2015. gada augustā, Melburnā. Vairums kora dalībnieku ir draugi un kopā dziedājuši no jaunības dienām. Dziedāt korī ir pievienojusies arī jaunā paaudze. Koris gatavojas uzstāties nākamā gada Dziesmu svētkos Latvijā.

Kas ir PARO? Tas ir Japānā ražots mehānisks robots, kurš izskatās kā balts, mīksts roņa mazulis. Tas ar mierīgām kustībām, izteiksmīgu acu mirkšķināšanu un ar skaņu reaģē uz pieskārieniem un balsīm, tā labi iejūtoties jebkurā klēpī.

Pāris mēnešus Latviešu Ciems PARO nomāja, lai pārliecinātos par tā pozitīvo ietekmi uz ciema ļaudīm. Redzētais patīkami pārsteidza, jo iedzīvotāji nomierinājās, un viņu oma uzlabojās, kad varēja paglāstīt vai paauklēt ronīti. Iemītnieki ātri iemīļoja ronīti un sāka uzskatīt to par mājas mīluli. Ronītis PARO ienesa daudz pozitīvu mirkļu un smaidu Latviešu Ciema ikdienā!

Ingrīda Biezaite
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com