Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Adelaides Daugavas Vanagi ievēl jaunu valdi

Še kopā mēs biedri, kam lemts nebij' mirt...

Laikraksts Latvietis Nr. 516, 2018. g. 23. sept.
I.V. -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
DV

Daugavas Vanagi

Adelaides Daugavas Vanagu pilnsapulce. FOTO Agris Ezeriņš.

Saulainā 25. augusta sestdienas pēcpusdienā DV namā pulcējās Adelaides vanagi un vanadzes uz ikgadējo pilnsapulci. Šoreiz dalībnieku bija vairāk nekā iepriekšējā gadā. Laikam jau gaidāmās nodaļas vadības vēlēšanas bija iemesls kuplajam biedru skaitam. Sapulci atklāja nodaļas priekšnieces Guntas Rudzītes vietniece Ilga Vēvere ar Guntas Rudzītes apsveikumu, kura sava nopietnā veselības stāvokļa dēļ nevarēja pilnsapulcē piedalīties. Ar klusuma brīdi pieminējām mūžībā devušos nodaļas biedrus.

Veiksmīgi izraudzītais sapulces vadītājs Pēteris Strazds godam pildīja savu amatu. Priekšnieces atskaitei viens pēc otra sekoja valdes locekļu ziņojumi, bet vislielākos aplausus izpelnījās Andra Jaudzema atskaite par paveikto. Jābrīnās, kā viens darba cilvēks atrod tik daudz laika un enerģijas darbiem sabiedrības labā. Liels paldies viņam par paveikto! Kasiere Daina Ezeriņa sīki izklāstīja visas finansiālās darbības, un viss bija tik saprotami izskaidrots, ka nebija daudz jautājumu. Paldies Dainai par sīkumainu darbu, kā jau tas kasierim pienākas. Arī vanadžu kopas vadītājas Ilzes Mūsiņas informācija izpelnījās atzinību; katru sestdienu taču vanadzes rūpējas par izejmateriālu sagatavošanu gremošanas sistēmas darbībai, un tie, kam negribas gatavot vai nav iespējas, var baudīt latviskus ēdienus; ir tikai iepriekš jāpiesakās un jāierodas vanagmājā. Arī viesību maltītes nav rets notikums vanagmājā. Pagājušajā gadā skolas bērni ar vanadžu palīdzību cepa piparkūkas; tiešām, lielisks notikums visiem, un vēl daudz citu notikumu – visus uzskaitot iznāktu garš saraksts.

Paldies nu jau bijušajai valdes priekšsēdei Guntai par interesantiem sarīkojumiem un izdomu notikumu atspoguļošanu avīzēs un DV mēnešrakstā, visiem valdes locekļiem par nesavtīgi veikto darbu, tāpat arī visiem visiem palīgiem un atbalstītājiem, bez kuriem būtu daudz grūtāk paveikt nebeidzamos darbus.

Pēc tam sekoja galvenais notikums – nodaļas priekšnieka, valdes un revīzijas komisijas vēlēšanas. Negaidīti par priekšnieci ievēlēja Ilgu Vēveri; valdē – Andri Jaudzemu, Dainu Ezeriņu, Juri Jaudzemu, Agri Ezeriņu, Gunāru Karganu, Ilzi Ostrovsku un Vilni Jankovski; valdē ir arī vanadžu kopas vadītāja Ilze Mūsiņa. Revīzijas komisijā – Māris Rudaks, Valdis Jaudzems un Toms Kļavenieks. Novēlēsim visiem vēsu prātu un enerģiju nākamajam darba posmam.

Ar vanagu dziesmu Še kopā mēs, biedri sanāksme beidzās, un diskusijas turpinājās pie bāra ar atspirdzinājumiem.

I. V.
Laikrakstam „Latvietis“Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI
Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com