Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Arhibīskapes novēlējums

Kopā kalposim mīlestības, ticības un cerības priekā

Laikraksts Latvietis Nr. 528, 2018. g. 21. dec.
Lauma Zušēvica -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Arhibiskape_1

Aizputes dievnams.

„Nebīstieties, es jums pasludinu lielu prieku, kas būs visiem ļaudīm, jo jums šodien Dāvida pilsētā ir dzimis Pestītājs, kas ir Kristus, tas Kungs!

Redzi, jums šī zīme: jūs atradīsiet bērniņu, autos ietītu un silē guļošu.“ (Lk 2:10-12)

Varbūt arī jūs esat piedzīvojuši, ka ir tie, kas brīdina uzmanīgi svinēt Ziemsvētkus, tas ir, neaizrauties ar sentimentālām jūtām, jo jaunpiedzimušais Jēzus, Kristus Bērniņš, no mums prasa mazāku ticības dziļumu, nekā Jēzus Kristus, mūsu Pestītājs! Mazāku?

Vai nav tā, ka nekad neesam vairāk atkarīgi no citu gādības, mīlestības un klātbūtnes, kā tad, kad mēs piedzimstam? Un tajā pašā laikā, vai nav tā, ka nekad neesam tik gatavi sevi atdot visu, lai mūsu jaundzimušais bērns būtu ne tikai paēdināts un aprūpēts, bet tā mīlēts, ka tas spēj izaugt par drošu, labu, krietnu, līdzjūtīgu, mīlošu Dieva bērnu?

Tas prasa daudz. Dievam ir daudz ko dot mums katram, jo esam radīti pēc Viņa tēla un līdzības, tātad, sevī nesam arī Kristus Bērna tēlu. Vai varam iedomāties, ka Savu Dēlu sūtot pasaulē, Dievs uz mums raugās tādā absolūtā mīlestībā, kā māte un tēvs savā jaunpiedzimušā bērnā? Vai spējam arī mēs saredzēt otrā cilvēkā Kristus Bērnu, kurš bez mūsu mīlestības un gādības neiztiks?

Meklējot apsveikumam ilustrāciju, ļoti reti atrodu Kristus Bērnu silītē vienu. Tur ir Marija, Jāzeps, gani, eņģeļi, pat dzīvnieki instinktīvi zina to, ko katrs no mums – nav labi vienam būt.

Vai dzīvojam Latvijā un kalnā kāpjam Dievu pielūgt Aizputes dievnamā (redzams fotogrāfijā), vai Sanfrancisko, kur trepes ved uz leju, lai tiktu dievnamā, dosimies kopā!

Katrā centīsimies saskatīt Kristus Bērnu un kopā kalposim mīlestības, ticības un cerības priekā, lai visi būtu aprūpēti un augtu patiesā ticības dziļumā! Mēs no sirds pateicamies par Jūsu darbu un kalpošanu latviešu tautai. Tas ir nesis svētību!

Dievs lai pasargā Latviju, tās zemes, kurās dzīvojiet, jūs katru. Viņš lai iedvesmo un iedrošina!

Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas ārpus Latvijas Virsvaldes un savā vārdā

novēlam gaišus Ziemsvētkus – tādus, kuros viegli vēlreiz par bērniņu tapt!

Lai Dievs svētī un dāvina laimīgu, drošu, miera pilnu, taisnības un žēlastības bagātu 2019. gadu!

+ Lauma ZušēvicaAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com