Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


Dzintaru koncertzāle aicina

Uz romantisku „Piektdienas vakara šovu“ Valentīndienā

Laikraksts Latvietis Nr. 580, 2020. g. 4. febr.
Mārtiņš Pučka -


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv
Dzintaru_koncertzale

„The Beach Band“. FOTO Publicitātes foto.

Dināra Rudāne. FOTO Publicitātes foto.

14. februārī, Valentīndienā, kas šogad iekrīt piektdienā, Dzintaru koncertzāle klausītājus aicina uz valdzinošu Piektdienas vakara muzikālo šovu kopā ar spožiem latviešu dziedātājiem – Dināru Rudāni, Aminatu, Rūtu Dūdumu-Ķirsi, The Ludvig, Dagni Roziņu un The Beach Band.

Mīlestībai veltītajā programmā baudīsim 20. un 21. gs. pasaules mūzikas šedevrus un populāras latviešu melodijas.

Koncertā tiksimies ar Supernova zvaigzni The Ludvig jeb Jēkabu Ludvigu Kalmani – jaunekli ar dabisku harismu un spēcīgu balsi un šarmanto Dagni Roziņu, kura uzstāšanās šovā X Faktors pārsteidza daudzus klausītājus. Vakaru greznos brīnišķīga dāmu trijotne – Rūta Dūduma-Ķirse, kuras samtainā balss spēj izvīt virtuozākās džeza melodiju pasāžas, vokālās mākslas dīva un Raimonda Paula šābrīža skatuves mūza, lieliskais soprāns Dināra Rudāne, kā arī dziedātāja Aminata – viņas balss jaudu un tēlu nevar sajaukt ne ar vienu citu.

Grupā The Beach Band spēlēs talantīgie latviešu džeza un neakadēmiskās mūzikas instrumentālisti: Jānis Ķirsis (taustiņi), Rihards Goba (bass), Oskars Ozoliņš (trompete), Dāvis Jurka (saksofons), Laura Rozenberga (trombons), Krišjānis Bremšs (bungas) un Jānis Rubiks (kontrabass).

Vēsturiskā Dzintaru Mazā zāle ar 500 skatītāju vietām pēc vairāku gadu rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem tika atklāta 2015. gada maijā, sniedzot iespēju koncertdarbību Dzintaros turpināt visa gada garumā.

Mārtiņš Pučka,
Dzintaru koncertzāles sabiedrisko attiecību vadītājsAtbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com