Laikraksts Latvietis

Laiks Latvijā:


2x2 seminārs saulgriežos „Saule. Es. Pasaule“

Aicinājums piedalīties

Laikraksts Latvietis Nr. 584, 2020. g. 25. febr.
-


Ieteikt Facebook.com

ieteikt draugiem.lvIeteikt draugiem.lv

Pasaules latviešu jaunatnes kustība 2x2 aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedalīties saulgriežu seminārā Saule. Es. Pasaule, kas norisināsies no 20. līdz 24. jūnijam Latvijā, Kurzemes Rezidencē. Pieteikšanās: 2x2pasaule.lv

Kas mēs esam? Kāda ir apkārtējās vides, līdzcilvēku un notikumu ietekme uz mums un kāda ir mūsu loma apkārtējās vides un pasaules veidošanā? Kur meklēt savu ideju domubiedrus? Kas ir mana identitāte? Kāda nozīme ir latvietībai manas identitātes veidošanā? Kas vispār ir latvietība?

Ja arī tevi ikdienā urda atbilžu meklēšana uz šiem jautājumiem un mums apkārt notiekošo, aicinām tās meklēt kopā no 20. līdz 24. jūnijam 2x2 seminārā saulgriežos. Semināra 4 intensīvajās dienās būs iespēja gan apmeklēt ievirzes, lai diskutētu, ieklausītos un darbotos individuāli un grupās par sabiedrībā, valstī, darba tirgū un savai personības pilnveidei svarīgām tēmām, gan iesaistīties projektos, kuros apgūt jaunas prasmes, zināšanas, radīt kaut ko paša rokām un pielikt roku kopīgo vasaras saulgriežu svinību tapšanā.

Pasākuma kulminācija būs 23. jūnija vakars, kurā kopā varēsim piedzīvot, izdzīvot, izgaršot, izdejot un izdziedāt Jāņus, ievērojot latviskas tradīcijas, kā arī sniedzot katrs savu pienesumu kopīgas brīnumainās nakts piedzīvošanā. „Jāņus pa īstam un no sirds vari piedzīvot tikai tad, ja pats esi piedalījies sagatavošanās un tapšanas procesā,” ar pārliecību saka 2x2 saulgriežu semināra vadītāji Ieva un Eduards Krūmiņi, kuri jau vairāk nekā 10 gadus kopā svin tradīcijām bagātus vasaras saulgriežus, ik gadu tajos iesaistot ap 100 domubiedru.

Lai Jāņu svinēšana būtu kopīgs piedzīvojums ikvienam, tai gatavosimies gan dažos no semināra projektiem, gan pašā svētku dienā jau visi kopā. Šie noteikti būs Jāņi, kuros par kopības sajūtu sūdzēties nevarēsi, jo būsim kopā intensīvi darbojušies un draudzējušies jau trīs dienas, kas, kā pieredze rāda, ir garantija savējo sajūtai svētku vakarā, neaizmirstamam piedzīvojumam, ko ietīt atmiņu kamolā. Pēc 2x2 Jāņu piedzīvošanas nākamajos gados varēsi kā rūpēties par ugunskuru, ugunsplostu un varbūt arī ugunsratu, tā arī par Jāņu siera siešanu uz ugunskura savā draugu pulkā.

Sagaidīsim svētkus kopā! Piesakies: http://2x2pasaule.lv/2x2-saulgriezos/

Īsumā par 2x2 semināru saulgriežos:

DALĪBNIEKI: 18 – 30 gadu veci latviešu jaunieši

LAIKS: 20. – 24. jūnijs 2020. gada vasarā

VIETA: Rezidence Kurzeme (Talsu novads)

DALĪBAS MAKSA: Līdz 5. martam dalības maksa – 135 EUR, pēc 5. marta – 170 EUR

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS! ■Atbalstiet laikrakstu

Izvēlēties summu

SLUDINĀJUMI

Latviesu impresijas


ALMA Book


3x3 Australija
SLUDINĀJUMI


BookDepository.com